Logowanie

Aktualności

Hattrick "Jelonka", pół tuzina bramek w siatce beniaminka.

• autor: adm, 2022-10-30 07:07

Klasycznego hattricka ustrzelił Grzegorz Jeleń, do tego po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Pruchnik, Dominik Porzuczek oraz Nikolas Bała i Czarnovia w meczu 13. kolejki dębickiej okręgówki pokonuje przy Konarskiego Ostrovię Ostrowy Baranowskie 6-3 (5-0)!

Strzelanie "Jelonek" rozpoczął dość szybko, bo już w 5. minucie spotkania. Do wrzuconej w pełnym biegu piłki przez Łukasza Wadasa na długi słupek najwyżej wyskoczył nasz filigranowy pomocnik i głową pokonał bramkarza przyjezdnych po raz pierwszy. Po kwadransie gry mógł podwyższyć na 2-0, ale wychodząc na czystą pozycję został nieprzepisowo zatrzymany przez stopera Ostrovii, za co defensor gości zobaczył czerwoną kartkę. Z tego rzutu wolnego w okolicach szesnastki trafił do siatki Mateusz Pruchnik. Pięć minut później Bartłomiej Frąc rozprowadził Jarosława Stańczyka na skrzydle, ten dorzucił na bliższy słupek, a tam najlepiej odnalazł się po raz drugi Jeleń i prowadziliśmy już 3-0!  Na 4-0 podwyższamy już w następnej akcji. Rzut rożny precyzyjnie wykonany przez Stańczyka i Dominik Porzuczek pakuje półprzewrotką piłkę pod poprzeczkę! Strzelec ostatniej bramki w 31. minucie wypuszcza w uliczkę "Jelonka" i ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości kompletuje hattricka, ustalając wynik pierwszej połowy. O drugiej za wiele rozpisywać się nie ma co, może jedynie tyle, że w 90. minucie idealne prostopadłe podanie od Kamila Brzostowskiego na szóstą bramkę zamienia wprowadzony chwilę wcześniej Nikolas Bała.