Logowanie

Aktualności

Okazałe 5-0 z beniaminkiem!

• autor: adm, 2022-10-16 14:01

W meczu 11. kolejki dębickiej klasy okręgowej Czarnovia wygrywa przy Konarskiego z drużyną LKS Pustków 5-0 (3-0). Pierwsze dwie bramki w naszych barwach zdobył Krystian Kozioł, po jednej dorzucili Bartłomiej Frąc, Dominik Piekarczyk i Aleksander Ciepły.

Lepszego początku spotkania nie mogliśmy sobie wymarzyć! Nim upłynęło pierwsze 60 sekund mogliśmy się cieszyć z prowadzenia. Dominik Porzuczek wypuścił w uliczkę Krystiana Kozioła, ten pomknął na bramkę strzeżoną przez Filipa Matubowskiego i strzałem przy słupku nie dał mu żadnych szans na skuteczną interwencję. Było to premierowe trafienie Krystiana w naszych barwach. W 22. minucie rzut rożny wywalczył aktywny jak zawsze Grzegorz Jeleń, do piłki podszedł Alek Ciepły, dorzucił na długi słupek, a tam najlepiej odnalazł się Bartłomiej Frąc i podwyższył prowadzenie na 2-0. Tuż przed końcem pierwszej odsłony strzelec drugiej bramki zamienił się w asystenta, wrzucił idealną piłkę w pole karne, Kozioł uderzył w poprzeczkę, a nadbiegający Dominik Piekarczyk dopełnił z bliska formalności. Po tej bramce arbiter zaprosił zawodników na przerwę. Na czwartą bramkę czekaliśmy do 69. minuty. Czujnością wykazał się Kozioł, przejął zagranie bramkarza gości do jednego z obrońców, wyszedł z nim sam na sam i pewnym uderzeniem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Ale to nie był jeszcze koniec strzeleckich popisów czarnian! "Bramkę meczu" zdobył w 80. minucie Alek Ciepły! Szarżującego Porzuczka nieprzepisowo zatrzymał defensor przyjezdnych, do piłki ustawionej na 30 metrze podszedł nasz zawodnik i huknął nie do obrony bezpośrednio pod poprzeczkę, ustalając wynik sobotniego pojedynku!