Klasa Okręgowa » Dębica | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Turniej Mini Piłki Nożnej Halowej
"Dzień Rodziny na Sportowo"
Ropczyce 19.01.2013
Rocznik 2002
I Faza Turnieju
Grupa A |
1 |
2 |
3 |
punkty |
bramki |
miejsce |
1. Soccer Ropczyce |
X |
2-0 |
7-0 |
6 |
9-0 |
A 1. |
2. Stal Mielec |
0-2 |
X |
1-0 |
3 |
1-2 |
A 2. |
3. Chemik Pustków |
0-7 |
0-1 |
X |
0 |
0-8 |
A 3. |
Grupa B |
1 |
2 |
3 |
punkty |
bramki |
miejsce |
1. DAP Dębica |
X |
1-1 |
0-1 |
1 |
1-2 |
B 3. |
2. Czarnovia Czarna |
1-1 |
X |
1-0 |
4 |
2-1 |
B 1. |
3. Brzozovia Brzozów |
1-0 |
0-1 |
X |
3 |
1-1 |
B 2. |
Grupa C |
1 |
2 |
3 |
punkty |
bramki |
miejsce |
1. Lechia Sędziszów |
X |
0-1 |
0-2 |
0 |
0-3 |
C 3. |
2. LKS Głowaczowa |
1-0 |
X |
0-2 |
3 |
1-2 |
C 2. |
3. Ziomki Rzeszów |
2-0 |
2-0 |
X |
6 |
4-0 |
C 1. |
MECZE W GRUPACH
Nr meczu |
Godzina |
Grupa |
Drużyna |
Drużyna |
Wynik |
1. |
8.30 |
A |
SOCCER |
CHEMIK |
7-0 |
2. |
8.47 |
B |
DAP |
CZARNOVIA |
1-1 |
3. |
9.04 |
C |
LECHIA |
GŁOWACZOWA |
0-1 |
4. |
9.21 |
A |
CHEMIK |
STAL M. |
0-1 |
9.40 - UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU |
|||||
5. |
9.50 |
B |
BRZOZOVIA |
CZARNOVIA |
0-1 |
6. |
10.17 |
C |
ZIOMKI |
LECHIA |
2-0 |
7. |
10.35 |
A |
SOCCER |
STAL M. |
2-0 |
8. |
10.52 |
B |
BRZOZOVIA |
DAP |
1-0 |
9. |
11.09 |
C |
ZIOMKI |
GŁOWACZOWA |
2-0 |
MECZE O MIEJSCA
10. |
11.26 |
A3 - CHEMIK |
B3 - DAP |
0-2 |
11. |
11.43 |
A2 - STAL MIELEC |
B2 - BRZOZOVIA |
0-0 |
12. |
12.00 |
A1 - SOCCER |
B1 - CZARNOVIA |
3-1 |
13. |
12.17 |
A3 - CHEMIK |
C3 - LECHIA |
1-2 |
14. |
12.34 |
A2 - STAL MIELEC |
C2 - GŁOWACZOWA |
0-5 |
15. |
12.51 |
A1 - SOCCER |
C1 - ZIOMKI |
2-0 |
16. |
13.08 |
B3 - DAP |
C3 - LECHIA |
0-0 |
17. |
13.25 |
B2 - BRZOZOVIA |
C2 - GŁOWACZOWA |
0-0 |
18. |
13.42 |
B1 - CZARNOVIA |
C1 - ZIOMKI |
0-4 |
Najlepszy strzelec:
Najlepszy bramkarz:
Najlepszy zawodnik:
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
GRUPA 1-3 |
PKT |
BRAMKI |
MIEJSCE |
A1 - SOCCER |
6 |
5-1 |
I. |
B1 - CZARNOVIA |
0 |
1-7 |
III. |
C1 - ZIOMKI |
3 |
4-2 |
II. |
GRUPA 4-6 |
PKT |
BRAMKI |
MIEJSCE |
A2 - STAL MIELEC |
1 |
0-5 |
VI. |
B2 - BRZOZOVIA |
2 |
0-0 |
V. |
C2 - LKS GŁOWACZOWA |
4 |
5-0 |
IV. |
GRUPA 7-9 |
PKT |
BRAMKI |
MIEJSCE |
A3 - CHEMIK |
0 |
1-4 |
IX. |
B3 - DAP DĘBICA |
4 |
2-0 |
VII. |
C3 - LECHIA |
4 |
2-1 |
VIII. |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. SOCCER ROPCZYCE
2. ZIOMKI RZESZÓW
3. CZARNOVIA CZARNA
4. LKS GŁOWACZOWA
5. BRZOZOVIA BRZOZÓW
6. STAL MIELEC
7. DAP DĘBICA
8. LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
9. CHEMIK PUSTKÓW
SKŁAD CZARNOVII: JAKUB PETELA, MATEUSZ KRAWCZYK (1 BRAMKA), KAMIL BOREK, PYRKOWSKI PRZEMYSŁAW (1), PĘKALA MICHAŁ (1), TOCZYŃSKI SZYMON, CYBORAN FILIP. TRENER: PYCH JAKUB.
|
LKS Żyraków | 2:1 | Czarnovia Czarna |
2023-06-16, 18:00:00 |
||
relacja » |
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |