Czarnovia - Pogoń Lwów; 12.07.2014

Chcesz nam pomóc?

Każda osoba, której bliska jest działalność Szkółki może pomóc w jej funkcjonowaniu. Nawet najmniejszy gest jest dla nas bardzo ważny.

POMOC FINANSOWA
Wystarczy nawet symboliczna wpłata na konto naszego klubu. Nie liczy się kwota lecz fakt, że popierasz naszą inicjatywę.

POMOC RZECZOWA
W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy jakie uważasz, że mogą stać się przydatne naszej Szkółce. Mogą to być np. przedmioty które klub wykorzysta do prowadzenia zajęć (w szczególności piłki które nasi zawodnicy szczególnie eksploatują :), stroje piłkarskie, słodycze, woda mineralna itp.

POMOC MERYTORYCZNA
Jeżeli chcesz podzielić się doświadczeniem, masz do zaoferowania cenne informacje na temat prowadzenia klubu, wiedzy pedagogicznej lub psychologicznej, a także każde inne informacje jakie uważasz, że mogą nam się przydać skontaktuj się z nami
.

Okresowa pomoc jako PARTNER WSPIERAJĄCY w zakresie jednego lub kilku z powyższych punktów
Jeżeli jesteś zdecydowany, na udzielanie okresowej pomocy naszej Szkółce  skontaktuj się z nami. Deklarując nam wolę okresowej pomocy w zakresie finansowym, rzeczowym lub merytorycznym staniesz się PARTNEREM WSPIERAJĄCYM naszego klubu, a Twoje dane osobowe lub dane Firmy będą znajdowały się na liście Osób Współpracujących z klubem i wszelkich materiałach związanych ze Szkółką.

Okresowa pomoc na podstawie Umowy Sponsorskiej,
Na podstawie Umowy Sponsorskiej Szkółka zobowiązuje się do przeprowadzania działań reklamowych i promocyjnych na rzecz Sponsora na zasadach określonych w Umowie Sponsorskiej. Przedmiotem działań na czas obowiązywania Umowy Sponsorskiej może być umieszczenie logo firmy na strojach piłkarskich Zawodników, zamieszczanie logo firmy na plakatach, folderach, ulotkach klubowych, stronie internetowej lub podkreślanie w środkach masowego przekazu o Sponsorze wspierającym Szkółkę.

Wszelką pomoc finansową prosimy kierować na nasze konto bankowe:

LKS Czarnovia Czarna
17 2490 0005 0000 4530 4154 3906
z dopiskiem "Młoda Czarnovia"