Wszystkie sekcje piłkarskie Klubu swoje mecze rozgrywają na boisku piłkarskim przy ulicy Konarskiego 23.
Stadion to miejsce szczególne dla każdego klubu, a zwłaszcza dla jego kibiców. Ze stadionem ściśle związana jest historia, wspomnienia, tożsamość klubowa. Zwłaszcza dla takich klubów jak Czarnovia, która jest najstarszym klubem w gminie i jednym z ważniejszych w powiecie dębickim, stadion jest miejscem darzonym szczególną czcią. Stadion Czarnovii…
…powstał w latach 60-tych ubiegłego wieku. Do tego momentu piłkarze z Czarnej swoje mecze rozgrywali na boisku zlokalizowanym w miejscu obecnego osiedla przy ul. Wojska Polskiego (przed II Wojną Światową), a następnie (już po wojnie) w miejscu, w którym teraz znajduje się Urząd Gminy. Obecny stadion powstał w miejscu nauczycielskich ogródków działkowych, który to teren za prywatne pieniądze wykupili zaangażowani w budowę stadionu mieszkańcy Czarnej. Również i budowa stadionu to wyłącznie społeczna praca ludzi z Czarnej, którym dobro klubu zawsze leżało na sercu. Początkowo stadion nasz to było jedynie boisko piłkarskie z drewnianymi bramkami (metalowe zamontowano dopiero w drugiej połowie lat 80-tych) otoczone wkopanymi w koło zużytymi oponami. Na początku lat 70-tych, gdy stadion w Czarnej został zamknięty w wyniku burd w trakcie meczu z Ropczycami, zamontowano drewniane ławki oraz zbudowano mały budynek klubowy składający się z jednej szatni i toalety. Pod koniec lat 70-tych w związku z organizacją w Czarnej Wojewódzkiej Spartakiady LZS zbudowano nową, betonową trybunę, żużlową bieżnię lekkoatletyczną i asfaltowe boisko do piłki ręcznej. Pod koniec lat 90-tych wyremontowano trybunę oraz zbudowano prowizoryczny budynek, który służył za szatnie aż do 2011 roku. Wybudowano wtedy nowoczesny budynek z szatniami, magazynami oraz siłownią. Równocześnie, w miejscu betonowego boiska powstał jego wielofunkcyjny odpowiednik z poliuretanową nawierzchnią.
Aktualnie stadion Czarnovii, mimo iż ciągle ulepszany, z trudem spełnia wymogi licencyjne stawiane przez PZPN klubom występującym w lidze okręgowej (o IV lidze nie wspominając), a liczba zawodników jaka z niego korzysta niezwykle utrudnia utrzymanie murawy boiska w należytym stanie. Obecnie oprócz Czarnovii ze stadionu w Czarnej korzysta również Kamieniarz Golemki, który wbrew ustaleniom z przed kilku lat nie tylko rozgrywa swoje mecze, ale również prowadzi treningi swoich dwóch drużyn, co niejednokrotnie prowadzi do sytuacji, że Czarnovia musi rezygnować z zaplanowanych wcześniej zajęć. Mamy nadzieję, że ta nienormalna sytuacja nie będzie trwać długo.
W sąsiedztwie boiska znajduje się basen oraz hala sportowa, na której w przerwie zimowej odbywają się treningi.
Warunki techniczne:
- Wymiary: 100 x 60
- Pojemność trybun: 1 tys.
- Oświetlenie: brak
Boisko z lotu ptaka w 2007 roku. Obok budowa basenu, hala sportowa,
budynek Zespołu Szkół oraz Przedszkole.